תקלות נפוצות במקררים
 

תקלות נפוצות במקררים והטיפול בהן.

מקרר חשמלי הינו מוצר אמין, אשר נמצא לרוב בבתים שנים רבות ולא מצריך טיפול מיוחד. רוב האנשים לא נוהגים להחליף מקרר לעיתים תקופות, כיוון שזהו מוצר חשמלי אשר יכול לתפקד מעל לעשור. ובכל זאת, תיקון מקררים הוא דבר אשר אתם עלולים להיתקל בו במהלך חייכם, ויתכן ותצטרכו להזמין טכנאי מקררים על מנת לטפל בבעיה כלשהי. לשם כך ריכזנו עבורכם רשימה של מספר תקלות נפוצות וכיצד מטפלים בהם, מה תוכלו לעשות בעצמכם ומתי כדאי להזמין טכנאי מקררים.

טמפרטורה  במקרר

לעיתים אנשים נתקלים בתופעה בה המוצרים לא קרים מספיק, או שהמקרר מקפיא את המוצרים. במקרה כזה כדאי לבדוק את הכפתור של התרמוסטט ולכוון אותו. בנוסף, כדאי לבדוק אם הדלת סגורה כמו שצריך ואם הגומי סביבה לא פגום.

מערכת הפשרה במקרר

כיום מייצרים מקררים בעלי מערכת הפשרה אוטומטית, וכך בעצם מונעים הצטברות של קרח במקפיא. אם נתקלתם בכל זאת בתופעה כזאת, ראשית בדקו את הטמפרטורה במקרר. בנוסף, לחות מרובה במקרר עלולה לגרום להצטברות של קרח, ולכן שימו לב שאתם לא מכניסים למקרר מוצרים עתירי לחות בכלים פתוחים, או דברים חמים מדי.

תיקון מקררים של נזילת מים 

לפני שמזמינים טכנאי מקררים במקרים של נזילת מים, כדאי לבדוק אם הדלת סגורה כראוי, ואם הגומי שסביבה לא פגום. לאחר שבדקתם את שני אלה, הזיזו את המקרר ובדקו אם יש מגש אשר סתום בלכלוך. אם הבדיקות שלכם לא העלו דבר, הזמינו טכנאי מקררים לביצוע תיקון מקררים

תאורה במקרר

במצב בו אתם פותחים את דלת המקרר ואין תאורה בפנים, בדקו אם הנורה שרופה, ואם כן החליפו אותה כמובן. ברוב המקרים תגלו שזו הייתה הסיבה לתקלה.

 כמובן שישנן עוד תקלות רבות מגוונת, ויתכנו מקרים בהם לא תוכלו לתקן את המקרר בעצמכם. במידה ואתם צריכים להזמין טכנאי מקררים, כדאי לבדוק את האחריות של המקרר, כיוון שלרובם תקופת אחריות ארוכה. אם המקרר שלכם כבר לא באחריות, הזמינו טכנאי מקררים מוסמך אשר מתמחה בתיקון מקררים. כמובן, לא פחות חשוב זה להזמין טכנאי מקררים מקצועי ואמין אשר בנוסף להיותו כזה, גם ייקח מכם מחיר הוגן.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick