בחירת טכנאי מזגנים מומחה
 

מדריך לבחירת טכנאי מזגנים

כיום כמעט לכולנו יש מזגן בבית אשר משמש אותנו לאורך כל עונות השנה. המזגן הפך להיות חלק בלתי נפרד משגרת חיינו, ולכן תקלה במזגן עלולה להיות משבר חמור, בעיקר בימים חמים או קרים במיוחד. במקרה כזה כמובן שנרצה להזמין טכנאי מזגנים. אך איך בוחרים טכנאי מזגנים? במאמר הבא נביא לפניכם מספר טיפים שימושיים.

התחילו בסביבה הקרובה

לאור העובדה שלכולם היום יש מזגנים בבית, סביר להניח שכמעט כל אדם נזקק לשירות של תיקון מזגנים. לכן, בתור התחלה, התייעצו עם מכרים בסביבתכם הקרובה ובקשו מהם המלצות על טכנאי מזגנים אמין ומקצועי שהם מכירים אשר יעשה בביתכם עבודה טובה, ולא פחות חשוב – לא יגבה מחיר יקר מעל הממוצע. כמובן, זו גם דרך מצוינת לקבל הזהרות לגבי אנשי מקצוע לא אמינים, וכך לדעת ממי כדאי להתרחק. 

ערכו עם הטכנאי שיחה מקדימה

לאחר שקיבלתם מספר המלצות, התקשרו לשניים או שלושה מתוכם, הסבירו בטלפון מהי התקלה, והתרשמו מבן השיח שלכם. בצורה כזאת תוכלו לקבל רושם על אדיבותו של הטכנאי מזגנים, ואף על המקצועיות שלו. בדקו עמו בטלפון שהוא מכיר את התקלה ואכן יודע לבצע את תיקון מזגנים, ואת סוג המזגן אשר יש ברשותכם. תוכלו גם לקבל הצעת מחיר בטלפון, אך עליכם לדעת שזוהי הערכה גסה בלבד, והמחיר עוד עלול להשתנות. לאחר ששוחתכם עם מספר טכנאים, בחרו את זה שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר.

דרשו לקבל אחריות

כמו כל בעל מקצוע אשר עושה עבודה בביתכם, גם טכנאי מזגנים צריך לתת תעודת אחריות על תיקון מזגנים או התקנת מזגן . אם הטכנאי שבחרתם מגיע מטעם החברה היצרנית של המזגן, ככל הנראה תקבלו תעודת אחריות לחמש שנים. במידה ובחרתם באדם פרטי, בדקו את פרטי האחריות אותה תקבלו ממנו – מטעם מי האחריות לעבודה ולאיזו תקופת זמן. את הנושא הזה כדאי לברר עוד בשיחת הטלפון המקדימה.

המליצו על טכנאי מזגנים טוב

לסיכום, במידה והטכנאי מזגנים עשה עבודה טובה ומקצועית ואף גבה מחיר הוגן, שימרו את פרטיו על מנת להזמין אותו שוב במקרה הצורך, ואף המליצו עליו למכרים שלכם אשר מחפשים גם הם בעל מקצוע אמין.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick