תיקון מזגנים -
 

כולנו מכירים את אחד הסיוטים הגדולים של הקיץ: אנחנו מגיעים הביתה היישר מחום יולי-אוגוסט שבחוץ, נוטפי זיעה בשל הלחות הנוראית, ורק מפנטזים על הרגע בו נלחץ על השלט ומיד תעטוף אותנו הקרירות הנעימה שבוקעת מהמזגן. אבל במקומה אנחנו מקבלים רק שקט מבהיל שלא מותיר מקום לספק: המזגן "מת".

ויש כאלה שזה קרה להם דווקא בחורף: כל המשפחה יושבת עם סוודרים ושמיכות בסלון, נוקשת שיניים מהקור, כי דווקא עכשיו החליט המזגן לשבוק חיים.

תסמונת המזגן הקיצוני

אבל הכי גרוע זה המזגן הקיצוני: או שהוא מקפיא או שהוא מפזר חום לוהט. לנשים במשרד או בבית תמיד קר, לגברים תמיד חם, והמריבות סביב השלט מגיעות לטונים צורמים.

כל מי שגר במדינת ישראל, שהאקלים בה הופך את הצורך במזגן להתמכרות של ממש – התנסה בימי חייו לפחות פעם אחת בסיטואציות המרגיזות הללו, שהמשותף לכולן: מזגן מקולקל.

להקדים רפואה למכה

תיקון מזגנים בזמן הנכון, מבלי לחכות שהתקלה תחריף, יכולה לחסוך לכם תיקון רחב היקף, שעלול לכלול לא מעט בלגן בבית ולעלות סכומים ניכרים.

אם המזגן שלכם מגלה את אחד הסימפטומים הבאים כדאי שלא תתמהמהו ותזמינו טכנאי מזגנים כבר עכשיו:

  • מזגן המשמיע רעשים חזקים או חריגים.
  • מזגן מטפטף.
  • לוקח למזגן זמן רב להתחיל לעבוד.
  • מזגן "מגמגם" – עובד ופוסק חליפות.
  • מזגן המתקבע על טמפרטורות קיצוניות.

המומחים לתיקון מזגנים

ואם כבר להזמין טכנאי מזגנים, כדאי שזה יהיה מומחה אמיתי בתחום תיקון מזגנים.

טכנאי מזגנים צברו ניסיון וותק רב בתיקון המזגנים של כל הפירמות הפעילות בשוק הישראלי: תיקון מזגני אלקטרה, תיקון מזגני טורנדו, תיקון מזגני LG, תיקון מזגני תדיראן ועוד. אנו בקיאים ומנוסים בתיקון כל סוגי המזגנים: מיני-מרכזי, מזגן מפוצל, מזגן עילי, מזגן חלון או מזגני רצפות.

אצלנו עוד לקוח מרוצה הוא לא רק סיסמה, אלא שאיפה מקצועית שאנו משקיעים בה רבות: ידע והכשרה רחבים בתחום, שירות קשוב ואמין, ביצוע נקי ומדויק וגם מחיר הוגן.

אז אם המזגן שלכם החליט לסיים את הקריירה בדיוק ברגע הכי לא מתאים, או שהוא מראה סימנים שהוא בדרך לשם –תתקשר אל טכנאי מזגנים מאתר המומחים -המוביל לבעלי מקצוע הטובים ביותר וטכנאי מזגנים יגיע אליך במהירות ולהחזיר את המזגן שלך לחיים בצורה טובה ביותר.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick