התקנת מזגן
 

 התקנת מזגן חדש בבית היא החלטה שאסור לעשות כלאחר יד.

כולנו מקווים שהמזגן שלנו יישאר ברשותנו עוד שנים ארוכות מבלי להתקלקל, אבל בעיקר: שיתאים לנו ולצרכים המיוחדים שלנו.

למה אנו מצפים מהמזגן שלנו?

ראשית, וכמובן בראש ובראשונה: שיעשה את העבודה. אין דבר מתסכל יותר מלהגיע הביתה,בקיץ הלוהט או בחורף הקר, ללחוץ על השלט של המזגן ולא לקבל מענה.

שנית – שיהיה אסתטי. מזגנים ממוקמים גם בחדרים שהעיצוב שלהם חשוב לנו. לא היינו רוצים שמכל הפריטים בחדר המזגן יבלוט לעין בשל אי התאמתו, או בשל עבודת תיקון רשלנית.

ושלישית – שיהיה "סוס עבודה", ויעבוד שנים ארוכות מבלי שנצטרך לטרוח שוב ושוב בנושאי תחזוקה ותיקונים של המזגן.

להכיר היטב את הצרכים:

לכן, לפני שאנו מחליטים איזה סוג מזגן מתאים לנו כדאי לערוך מיפוי צרכים. זה עשוי לחסוך לנו המון כסף ו"כאב ראש". אם חשוב לכם חיסכון יחסי במקום ובעלות, בנוסף למגוון עיצובים וצבעים – יתכן ומתאים לכם מזגן עילי.

יש לכם מספר רב של חדרים בעלי תפקודים שונים?  - כאן ההתלבטות היא בין מזגן מיני-מרכזי לבין מזגן עילי רב מאייד. ייתכן שבכלל מתאים לכם להתקין מספר מזגנים עיליים נפרדים. רק מומחה שיסייר במקום ייתן לכם את הפתרון הטוב ביותר מבין האפשרויות הללו.

ברשותכם בית עסק בעל חלל רחב ידיים המצריך מיזוג בתפוקות גבוהות? – אולי כדאי שתשקלו מזגן רצפתי דווקא.

עלות זה לא רק כסף

התקנת מזגנים כרוכה גם בהתקנה, שעלולה לערוך זמן וגם גורמת לשינויים בחלל ובעיצוב הבית. חשוב לא פחות שעבודת התקנה מזגן תהיה נקייה ותתחשב גם בניקיון השטחים הציבוריים והחיצוניים של הבניין.

וכמובן, לא פחות חשוב – יש לקחת בחשבון את נושא העלות הכספית המתאימה לכיסכם.

ייעוץ מפי המומחים

בכל מקרה כדאי להקדים לביצוע התקנת מזגן ייעוץ עם מומחה בעל ניסיון בתחום, שהוא גם מקצועי ואמין. אנו נשמח להגיע אליך לפגישת ייעוץ, בה נאבחן את הצרכים המיוחדים לביתכם או בית העסק שלכם ולהתאים לכם בדיוק את סוג המיזוג האידאלי לכם, הן מבחינת סוג המזגן, הן מבחינת הפירמה וכמובן בכל הנוגע לעלות.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick