תיקון דוד שמש: לא לחכות לרגע האחרון
 

זה אולי יפתיע רבים מאיתנו אבל בעוד כולנו מתכרבלים תחת שמיכות הפוך בלילות החורף הקרים, כשלאף אחד מאיתנו אין חשק לצאת מהבית ובוודאי לא לעלות על גג הבניין, זה הזמן לקרוא לטכנאי הדודים ולתקן את דוד השמש. תיקון דוד שמש קורא לכולנו קריאת חירום בימות הקיץ החמים, כשרבים מאיתנו מבחינים שחימום המים לא נעשה בצורה המושלמת. ההצעה שלנו היא: אל תחכו לרגע האחרון, אל תאמרו: נעשה כשנצטרך. תקנו עכשיו וכך תימנעו מהמתנה ארוכה לטכנאי ויתכן גם בעלות נמוכה בהרבה מזו הנעשית בקיץ.

אחרי החורף, מגיע הקיץ

עונת החורף, עם הרוחות הסוערות המזיזות כל דבר אשר לא מקובע כראוי, היא אולי העונה החשובה ביותר תיקון דוד שמש. זוהי העונה בה דודי השמש נוטים להתעופף ברוח כשבורג או מוט לא קשור כמו שצריך. לכן, הקדימו תרופה למכה והזמינו את טכנאי דוד השמש כבר בעונת הסתיו, עוד לפני שהרוחות החזקות יזיזו את הדודים ויגרמו להם להיות קלים ברוח. החורף, זו העונה הבוערת לטכנאי דודי השמש, כשהם עושים את דרכם מבניין לבניין ומחזקים את קולטי השמש והדודים אחד עם השני, ולכן כדאי לקרוא להם מוקדם כמה שיותר.

מתחזקים וחוסכים בכסף

אבל לא רק מדובר רק בחיזוקם של דוד השמש ליסודות הגג. בהרבה מן המקרים מדובר בלא פחות מחיסכון של ממש בכסף. הרי אם קולט השמש לא יהיה מחובר לגוף החימום באופן היעיל ביותר, חימום המים בעונת החורף לא יעשה את העבודה וכל הדלקה של הדוד שמש תצרך הרבה חשמל אבל גם תבזבז הרבה כסף לריק, וחבל. תיקון דוד שמש הנעשה מוקדם, עוד בעונת הקיץ או הסתיו עשוי להיות זה שיחסוך לכם מאות שקלים ויגרום לכם לשרוד את עונת החורף בהצלחה ותחת חיסכון של ממש.

בטיחות – כל מילה מיותרת 

דודי שמש נוטים בעונת החורף, עם בוא הרוחות המנשבות להתרופף ואף לצאת ממקומם. דודים מעופפים ונחיתתם במקומות מאוכלסים יכולים להיות פתח לסכנה בטיחותית מהמעלה הראשונה. לכן, ובכדי למנוע זאת, בדקו את דודי השמש שברשותכם והזמינו טכנאי דוד השמש. זכרו: תיקון ותחזוקה מונעת אסון.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick