תיקון דוד חשמל: חיסכון בחשמל וכסף
 

כמה זמן חיכיתם למים חמים והם הגיעו רק אחרי שעות ארוכות? תקלה זו ואחרות הן חלק מהתקלות בדודי חשמל ולכן, תיקון דוד חשמל הוא קריטי וברבים מן המקרים מדובר בלא יותר מתחזוקה שטפת של דודי החשמל הנמצאים בכל בית ובית. חימום המים בבית באמצעות דודי חשמל אמור להיעשות תוך דקות ספורות עד חצי שעה כשכל דקה נוספת בהפעלת הדוד פירושה בבזבוז חשמל ובוודאי בבזבוז כסף. לכן, במקרה שחימום המים נעשה איטי ואורך שעות ארוכות, אל תהססו והזמינו את הטכנאי דוד חשמל מקצועי ואמין מאתר המומחים .

בידוד המים החמים מהקרים

תיקון דוד חשמל נעשה לא פעם כאשר החומר המבודד בין מערכת המים הקרים לאלו החמים זולג, וכך טמפרטורת המים החמים אינה נשמרת והמים מתקררים במהירות. טכנאי דוד חשמל ימצא בקלות את הבעיה ויבודד את המערכות אחת מהשנייה, כך שהמים החמים ימשיכו להישאר בטמפרטורה הרצויה גם שעות ארוכות לאחר שפעולת הדוד סיימה את עבודתה. ברבים מדודי החשמל מצויים מאיצי חום הגורמים בהפעלת הדוד לחימום המים באופן מהיר ביותר. שמירתו של המאיץ במערכת תקינה חייבת להיעשות כחלק מתקינותו.

הסירו את האבנית – תאריכו את משך המים החמים

הגורם הראשי לתקלות בדודי חשמל הוא האבנית, ולכן תיקון דוד חשמל יבצע בראש וראשונה בדיקה למציאת האבנית מתאי החימום והבידוד המצפים את מערכות הדוד וכמובן הסרתה. טכנאי מומחה ובעל ניסיון ימצא לרוב את מקור האבנית ויסיר אותה באמצעות חומרים מונעי אבנית. זכרו שככל שהאבנית מצפה את חלקי הדוד, כך הבידוד של הדוד מתדלדל והתוצאה הראשית לכך: פעולת חימום מים הנעשית באופן לא יעיל, ארוך ובעיקר בזבזני.

חשמל, כסף ובטיחות

תיקון דוד חשמל מתמקד בראש ובראשונה בתחזוקת הדוד, תיקון התקלות הגורמות לחימום ארוך של מים ואולי החשוב ביותר: מניעת סכנות של התחשמלות. כשמדובר בבטיחות: אל תחסכו. תו התקן מחייב כיום התקנת מפסק אוטומטי בצמוד לדוד החשמל, ולכן אם אין לכם מפסק זה: תדאגו שיהיה לכם, כי כשמדובר בבטיחות שמקורה בחשמל , זהו לא צחוק.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick