דודי שמש
 

הדלק עולה, סל מוצרי המזון מתייקר ומחירי החשמל מרקיעים שחקים. אבל מה שבטוח שלא יעלה לנו בכיס זו השמש, ולכן זה הזמן לנצל אותה בכל הכוח, ולהניב ממנה את כל האנרגיה שאנחנו זקוקים לה. עוד משנות השבעים אנחנו מכירים אותם ככאלו הנמצאים על הגג שלנו וחוסכים לנו מאות שקלים, בעיקר בימות הקיץ. במדינה חמה כמו ישראל, בה קרני השמש זורחות שעות רבות כל יום, החיסכון בחימום המים יכול להיות מורגש הרבה יותר מהרגיל, זאת על ידי תחזוקה שוטפת של דודי שמש וניקיונם.

השמש הרבה יותר זולה 

היא עושה לכולנו את העבודה. במקום להדליק את דוד החשמל שיחמם את המים במקלחת או באמבטיה, כמה שעות של שמש, ועם מגוון הדודים האיכותיים של היום מספיקה גם שעה אחת חמה ויש לנו מים חמים ונעימים לכל היום. לא כולם יודעים זאת, אבל גם דוד השמש היא פרי המצאתו של הישראלי, אשר מצא לנו פטנטים וגרם לכולנו לשלם הרבה פחות כסף על צריכת החשמל. הפטנט הוא של כולנו, ובעיקר של המדינה הנאבקת בימות הקיץ החמים בבצורת החשמל ההולכת ומחריפה עם השנים.

רוצים לחסוך יותר? אל תתפשרו על תחזוקה

כמו כל מכשיר החשוף לקרני שמש בוהקות ושוחקות, גם דוד שמש זקוקים לתחזוקה שוטפת המאריכה את חייהם, מגבירה את יעילותם וכמובן: חוסכת עוד ועוד חשמל וכסף. חשוב דוד השמש יהיו תקינים, ושכל הצינורות והחלקים המרכיבים אותם יהיו  שלמים, ללא קרעים ושברים. כך תוכלו לחסוך באופן המקסימאלי ביותר חשמל, ואת זה תרגישו היטב בסוף החודש, כשחשבונית החשמל תגיע לביתכם. תחזוקה שוטפת בסכום פעוט ולא משמעותי בכל חודש יכולים לחסוך לכם הרבה כאב ראש בהחלפה יקרה של דוד שמש שחוק וישן.

דודי שמש- כי בסופו של דבר זה עולה לכולנו  

אנחנו בקושי יודעים מה קורה שם בחוץ, על גג הבניין כשקולטי השמש נשחקים וצינורות המים דולפים. כן, אלו רק חלק מהתקלות השכיחות ביותר העשויות להפוך כל דוד שמש למתקן לא יעיל ובוודאי כזה אשר לא חוסך עבורנו חשמל וכסף. לכן, מומלץ מידי מספר שבועות ובוודאי פעם בחודש לעלות על הגג, לבדוק את תקינות הצינורות של דודי השמש שלכם. כך, תוכלו למנוע בעיות פתאומיות והחיסכון בחשמל יהיה מרבי.

 
 
 
המומחים

סיווגים פופולריים

כל הזכויות שמורות המומחים. ©2017
Created by RightClick